22. Krajská Hornoslezská výstava psů

Dne 16.9.2018 proběhla na stadionu FC MSA v Dolním Benešově již 22. Krajská Hornoslezská výstava psů.

Děkujeme všem účastníkům, děkujeme našim rozhodčím, děkujeme všem pořadatelům a těšíme se na shledanou příští rok na 23. Krajské Hornoslezské výstavě.

Povýstavní katalog naleznete zde.

Výsledky závěrečných soutěží

Junior Handling – mladší kategorie                       rozhodčí: Ladislav Frnčo
jméno
1 Tereza Stonišová
2 Viktorie Miklošová
3 Eva Szrajberová
4 Julia Budínská
Junior Handling – starší kategorie                       rozhodčí: Ladislav Frnčo
jméno
1 Karolína Farková
2 Marie Magdaléna Hrbáčová
3 Lucie Klimková
Nejlepší pár                       rozhodčí: Otakar Vondrouš
start.č. jméno majitele – plemeno
1 200, 204 Marcela a Bedřich Benešovi – Bišonek
2 94, 96 Janusz Brychcy – Rotvajler
3 168, 173 Gabriela Navrátilová – Výmarský ohař krátkosrstý
4 53, 56 Jaroslav Banszel – Bernský salašnický pes
Nejlepší štěně                       rozhodčí: Grzegorz Robak
start.č. jméno majitele – plemeno
1 70 Kateřina Jendřejčíková – Knírač malý černý
2 215 Šárka Veselá – Francouzský buldoček
3 225 Radka Hudečková – Papillon do 2.5 kg
4 250 Marcela a Matyáš Malíkovi – Afghánský chrt
Nejlepší dorost                        rozhodčí: Ladislav Frnčo
start.č. jméno majitele – plemeno
1 182 Vanesa Krbová – Anglický špringr španěl
2 120 Iva Němečková – Skotský terier
3 36 Pavlína Hegarová, Petr Janáček – Československý vlčák
4 247 Marcela Gajdošíková – Pudl velký červená-plavá
Nejlepší veterán                        rozhodčí: Anrdzej Kot
start.č. jméno majitele – plemeno
1 244 Monika Obhlídalová – Pudl velký černý
2 137 Božena Mikulková – Akita-Inu
3 34 Zuzana Lasáková – border kolie
4 256 Madga Moravcová – Búrský buldok
Nejlepší mladý pes                        rozhodčí: Grzegorz Robak
start.č. jméno majitele – plemeno
1 242 Lenka Flašarová – Pudl velký černý
2 153 Martina Holbíková – Rhodézský ridgeback
3 177 Dana Mikolajczyková – Anglický kokršpaněl
4 198 Miroslava Tioková – Bišonek
Nejlepší mladá fena                        rozhodčí: Ladislav Frnčo
start.č. jméno majitele – plemeno
1 155 Libor Václavík – Rhodézský ridgeback
2 245 Lenka Orzelová – Pudl velký černý
3 96 Janusz Brychcy – Rotvajler
4 66 Zdeňka Stránská st. – knírač malý černostříbřitý
Nejlepší pes                        rozhodčí: Andrzej Kot
start.č. jméno majitele – plemeno
1 200 Marcela a Bedřich Benešovi – Bišonek
2 174 Andrea Petrová – Americký kokršpaněl
3 94 Janusz Brychcy – Rotvajler
4 79 Libor Klein – Knírač černý velký
Nejlepší fena                        rozhodčí: Lenka Frnčová
start.č. jméno majitele – plemeno
1 166 Nichaela Ježová – Výmarský ohař krátkosrstý
2 86 Jana Šenkárová – Německý boxer
3 204 Marcela a Bedřich Benešovi – Bišonek
4 151 Svatava Durníková – Malý hrubosrstý vendéeský baset
Vítěz výstavy                        rozhodčí: Otakar Vondrouš
start.č. jméno majitele – plemeno
1 200 Marcela a Bedřich Benešovi – Bišonek

Povýstavní katalog naleznete zde.