O NÁS

Vítejte na našich stránkách!

Na našem cvičáku trénujeme psy všech věkových kategorií a plemen, nebo i křížence. Cvičí s nimi nejen dospělí, ale i děti.

Naše organizace každoročně pořádá řadu akcí. Mezi nejvýznamnější patří Kurz poslušnosti, Krajská výstava psů, zkoušky ovladatelnosti psa, a soutěže.

Naším cílem je socializace a výcvik psů. Náš spolek se zabývá výcvikem psů všech plemen od roku 1990. Připravujeme psy ke zvládání základní poslušnosti, ovladatelnosti a upotřebitelnosti. Dále se zabýváme sportovním výcvikem psů – nácvik poslušnosti, obran a stop.

Výcviky jsou vedeny školenými výcvikáři ve skupině nebo individuálně po domluvě s výcvikářem a jsou směřovány ke složení základních zkoušek dle zkušebních řádů (NZŘ, MZŘ, KJ ČR). Jedná se o základní zkoušky, se cviky ovladatelnosti a upotřebitelnosti psa použitelné v běžném životě, jako na procházce, mezi dalšími psy nebo v městském ruchu. Cvičí se především poslušnost a obrana. Stopy individuálně dle zájmu psovoda. Výcviky probíhají v areálu cvičáku, kde jsou k dispozici veškeré pomůcky potřebné pro výcvik psů.

Výcvik je přizpůsoben momentálním schopnostem a vlastnostem psa i psovoda. Nedílnou součásti je i nácvik socializace psa ve skupině psů. Cvičíme moderními výcvikovými metodami. Součásti výcviku je i teoretická příprava psovoda k základnímu zvládání svého psa.

Zájemci o výcvik, přijďte se podívat v neděli v 9:30.
Více informací v sekci důležité informace.