2019-výsledky

Dne 15.9.2019 proběhla v Dolním Benešově Krajská Hornoslezská výstava psů.

Děkujeme všem účastníkům, rozhodčím a pořadatelům. Těšíme se na shledanou příští rok.

Na povýstavním katalogu pracujeme.

Výsledky závěrečných soutěží

Junior Handling – mladší kategorie rozhodčí: Ladislav Frnčo
start.č. jméno
1 8 Ester Mihalenková
2 6 Tereza Stonišová
3 3 Klaudie Gaidová
4 4 Eva Szrajberová
Junior Handling – starší kategorie rozhodčí: Ladislav Frnčo
start.č. jméno
1 2 Iva Nedavašková
2 1 Kristýna Malohlavová
3 3 Amálie Motyková
4
Nejlepší pár rozhodčí: Otakar Vondrouš
start.č. jméno majitele – plemeno
1 150,146 Marcela Benešová – Bišonek
2 1,2 Lea Větříčková, Samuel Ďurík – Australský honácký pes
3 112,115 Gabriela Navrátilová – Výmarský ohař krátkosrstý
4 90,91 Jana Sadivová – Německý špic střední
Nejlepší štěně rozhodčí: Grzegorz Robak
start.č. jméno majitele – plemeno
1 192 Jiřina Kubíková – Pražský krysařík
2 67 Jakub Majer – Americký stafordširský terier
3 84 Michaela Ježová – Jezevčík standard hladkosrstý
4 77 Patricie Fáreková – Skye terier
Nejlepší dorost rozhodčí: Ladislav Frnčo
start.č. jméno majitele – plemeno
1 53 Stanislav Kurečka – Knírač malý pepř a sůl
2 11 Zuzana Rozsypalová – Beauceron
3 147 Marcela Benešová – Bišonek
4 130 Tomáš Kušnier – Labradorský retriever
Nejlepší veterán rozhodčí: Otakar Vondrouš
start.č. jméno majitele – plemeno
1 66 Hana Pauchová – Tibetská Doga
2 177 Emilie Kořená – Irský vlkodav
3 93 Alena Vlčková – samojed
4 112 Gabriela Navrátilová – Výmarský ohař krátkosrstý
Nejlepší mladý pes rozhodčí: Lenka Frnčová
start.č. jméno majitele – plemeno
1 133 Kateřina Pastrňáková – Labradorský retriever
2 188 Lumír Prejda – Kontinentální buldok
3 120 Nikola Hlawiczková – Anglický kokršpaněl
4 61 Petr Kopčil – Rotvajler
Nejlepší mladá fena rozhodčí: Ladislav Frnčo
start.č. jméno majitele – plemeno
1 17 Silvie Konečná – Belgický ovčák – Tervuerten
2 171 Petra Brázdová – Pudl velký černý
3 118 Roman Niklasch – Americký kokršpaněl
4 139 Patriceie Fáreková – Labradorský retriever
Nejlepší pes rozhodčí: Grzegorz Robak
start.č. jméno majitele – plemeno
1 1 Lea Větříčková, Samuel Ďurík – Australský honácký pes
2 167 Lenka Flašarová – Pudl velký černý
3 117 Andrea Petrová – Americký kokršpaněl
4 146 Marcela Benešová – Bišonek
Nejlepší fena rozhodčí: Lenka Frnčová
start.č. jméno majitele – plemeno
1 150 Marcela Benešová – Bišonek
2 70 Ivana Hračová – Americký stafordširský terier
3 95 Ludmila Macháčová – Dalmatin
4 114 Michaela Ježová – Výmarský ohař krátkosrstý
Vítěz výstavy rozhodčí: Otakar Vondrouš
start.č. jméno majitele – plemeno
1 1 Lea Větříčková, Samuel Ďurík – Australský honácký pes

Na povýstavním katalogu pracujeme.