VÝSTAVA PSŮ

Vážení vystavovatelé. Připomínáme, že vstupní listy naleznete na svém profilu v Dog Office.
 
Nejlépe uděláte, když si vstupní list vytisknete ale není to podmínkou. Stačí ho mít uložený v mobilu, případně postačí nám na bráně nahlásit Vaše číslo a jméno vystavovatele.
 
Ráno na bráně rozhodně nebude čas na vyhledávání pouze podle jména. Pokud nebudete znát své číslo, budeme se Vám věnovat až nakonec kdy opadne nápor vystavovatelů. Děkujeme za pochopení.
 
Dále připomínáme, že na bráně bude probíhat veterinární kontrola. Mějte proto připravené očkovací průkazy abychom urychlili Váš vstup do areálu.
 
Jinak počasí zatím moc dobře nevypadá, tak si všichni držme palce ať se to trochu zlepší 🙏🙏🙏

Zde máte k dispozici ke stažení knihy rozhodčích:

24. Krajská Hornoslezská výstava psů všech plemen mimo NO 

 

Klubová výstava s KV a CAC Klubu málopočetných dogovitých plemen psů

 

Klubová výstava – Klub čau-čau CAC bez zadávání titulu klubový vítěz

 

Již se nelze přihlásit.

Informace z našich propozic, že vstupní listy budeme rozesílat, je chybná, za což se omlouváme. Vstupní listy naleznete na svém profilu v Dog Office.

Propozice a plakát stahujte zde:
MÍSTO KONÁNÍ VÝSTAVY:

Výstava bude probíhat na stadionu FC MSA v Dolním Benešově (49.9222281N, 18.0946417E). Stadion se nachází v vlevo od silnice I/56 vedoucí z Opavy do Hlučína hned na začátku Dolního Benešova (směr od Opavy).

PARKOVÁNÍ:

Parkování je zajištěno v areálu našeho cvičiště, které se nachází cca 200 m od místa konání výstavy. Prosíme řidiče aby neparkovali na přilehlé silnici 1. třídy. Zhoršuje se tak dopravní situace a policie toto řeší jako dopravní přestupky. Parkování v areálu místa konání výstavy není možné.

Již se nelze přihlásit.